Гирудотерапия – целительная сила пиявок

Це природне альтернативне лікування використовувалося людством упродовж кількох тисячоліть. П’явки були відомі ще єгипетським фараонам, основоположнику медичної науки Гіппократу, про них ми читаємо у Біблії та Корані. В даний час гірудотерапія переживає у світі невеликий ренесанс. У Росії вона ще не така відома, але тут у неї з’являється все більше шанувальників.

Як лікують п’явки

Багато хто помилково вважає, що п’явки лікують, висмоктуючи кров (у минулому їх використовували для кровопускання), але це не так. Лікування п’явками полягає в основному в тому, що вони виділяють в організм свою слину з більш ніж 150 біологічно активними речовинами, що мають цілющу дію. Крім того, п’явка сама знайде активну точку для укусу. Це робить лікування п’явками безпечнішим, точним і простим, ніж традиційна акупунктура. Звичайно, є рекомендовані «зони нанесення» відповідно до потреб пацієнта.

Гирудотерапия – целительная сила пиявок

Лікувальні ефекти п’явок

Речовини, що містяться в слині п’явок, допомагають при посттравматичних станах і при низці захворювань, наприклад:

 • Міома матки;
 • Кісти яєчників;
 • Ендометріоз;
 • Геморой;
 • Тромбофлебіт;
 • Гіпертонія;
 • Артроз;
 • Артрит;
 • Піодермія;
 • Псоріаз;
 • Атопічний дерматит.

П’явки також широко використовуються при лікуванні захворювань простати, нирок або чоловічої безплідності, а також для зміцнення імунітету, зняття болів у сухожиллях, зв’язках та колінах. Також цікаві позитивні косметичні ефекти щодо целюліту, зморшок, варикозного розширення вен та шрамів від висипу вугрів.

Гирудотерапия – целительная сила пиявок

Курс лікування п’явками

У світі налічується близько 600 видів п’явок. Медична п’явка або її підвид аптечна п’явка використовується в основному для лікування. У п’явки 3 щелепи, які за допомогою мініатюрних зубів роблять у шкірі невелику ранку у формі букви Y. Людина сприймає укус п’явки як невеликий щипок, який через деякий час змінюється відчуття легкого сверблячки. Зі слиною п’явка починає виділяти біологічно активні речовини в організм людини і одночасно використовує їх для коригування крові, щоб вона не згорталася і могла її перетравлювати.

Читайте также:  Центр лечения боли в UNIКлиник

Цікавий той факт, що п’явка може переносити кров дуже хворої людини у своєму організмі. У своїх травних камерах вона знищує також золотистий стафілокок, селезінкові та чумні бактерії. Але вам не потрібно перейматися тим, що п’явка передасть вам хворобу від свого попереднього господаря. Вони використовуються лише один раз, саме для запобігання передачі інфекційних захворювань.

Якщо ви хочете спробувати лікування п’явками, просто введіть у пошукову систему відповідне питання і вам буде показаний список різних центрів та приватних осіб, які займаються гірудотерапією.

Помогла ли вам статья?

Психолог-консультант, специалист по зависимостях. Пишу и проверяю статьи для сайта narcoff.com, отвечаю на вопросы посетителей портала.

Оцените автора
Наркология от А до Я
Написать отзыв или вопрос